Pokrývačství

?>

Nabízíme kvalitní pokrývačské práce a zpětná vazba od jakéhokoli zákazníka je proto pro nás důležitá.

Pevnost a kvalita krytiny jsou důležitým faktorem při výběru, protože střešní krytiny musí být určitě spolehlivé a mrazuvzdorné, odolávat takovým vlivům prostředí, jako je vítr, kroupy, sluneční paprsky a podobně. Právě na kvalitě každého prvku střechy závisí funkčnost a životnost nejen střechy, ale i celého objektu, ale i komfort a zdravé mikroklima v jeho interiéru.

Dodržujeme aktuální stavební předpisy a také technologii montáže střechy. Nabízíme kvalitní pokrývačské práce a zpětná vazba od jakéhokoli zákazníka je proto pro nás důležitá.

Do našeho portfolia služeb patří rovněž klempířské práce, tesařství, výškové práce a ostatní práce, které jsou s těmito službami spojeny. Naše služby také najdete v internetovém vyhledávači pod klíčovými slovy klempířství, klempířství Praha, klempíř Praha, pokrývač Praha, plošiny Praha.

Působíme především v oblasti Praha, Letňany, Horní Počernice, Kbely, Prosek, Ďáblice, Kobylisy, Klecany, Čelákovice, Brandýs nad Labem, Kostelec nad Labem, Odolena Voda, Neratovice.